Ürünler

Porland Kahve Fincanı

Porland Kahve Fincanı çeşitleri, birbirinden farklı renk ve desenleriyle Karabaş Home’da! Aileniz ve misafirlerinize şık sunumlar hazırlamak istiyorsanız Porland Kahve Fincanı takımlarını seçmelisiniz. Karabaş Home birbirinden şık ve kaliteli ürünleriyle hızlı teslimat garantisi verir. Uygun ödeme seçenekleri ile evinizi şık bir görünüme kavuşturur.

Kahve Fincanları geçmişten günümüze evlerimizde kişisel kullanım ve özel davet kullanımları için önemli bir yere sahip olmuştur. Kahve ikramı geleneklerimizin en önemli temsillerindendir.  Günün modasına göre her yıl farklı çeşit, renk ve desenlerde evlerin vazgeçilmez ürünü olan fincanlar çeşitli kullanımlar için farklı stil ve tiplerde üretilmektedir. Kahve fincanları kullanım amacı için farklı cc’lerde üretilerek kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Fincanlarınızı kullanım alanına göre seçebilirsiniz. Türk kahvesi sunumu için, filtre kahve sunumu için ve latte, mocha, cappuccino gibi dünya kahveleri sunumu için kullanımınıza uygun boyutlarda seçenekler mevcuttur. Bardak alırken kullanım amaçlarını göz önünde bulundurarak satın alım gerçekleşmelidir.

Porland Kahve Fincanları farklı, şık ve zarif desenlerde üretilmektedir. Zevkinize göre dilediğiniz desen kahve fincanı seçebilirsiniz. Porland Kahve fincanını çeyiziniz için alabilirsiniz. Hediyelik Kahve Fincanı olarak mükemmel bir tercihtir. Sevdiklerinize, ailenize, dost ve akrabalarınız için hediye olarak Kahve Fincanı seçebilirsiniz. Kahve takımı olarak 12 parça, 4 parça ve 2 parça seçenekleri ile dilediğiniz şekilde satın alabilirsiniz. Takım veya tekli olarak fincan kullanımı mevcuttur. İnternet sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz fincanı veya fincan takımını sepetinize ekleyerek alışveriş yapabilirsiniz.
İkram masalarınızın sadeliğine, şıklığına uygun sade, desenli, renkli seçenekler bulunmaktadır. Farklı cc seçenekleri ile dilediğiniz Kahve çeşitleri için kullanılabilir. Karabaş Home Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat sağlamaktadır. Sakarya’nın önde gelen markalarından olan Karabaş Home güvenilir bir markadır. Satın almak istediğiniz ürünü detaylı inceleyebilirsiniz. Ürün bilgileri ve yıkama talimatları gibi detaylara da ulaşabilirsiniz.  Seçtiğiniz Kahve Fincanı sunumlarınızın en şık detayı olacaktır.

Porland Kahve Fincanı ve daha fazla seçenek için KarabasHome.com’u ziyaret edebilir, 0264 210 1110 numaralı sabit hattan ve 0532 158 39 10 numaralı Whatsapp hattından iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir