Markalar,  Ürünler

Porland Bardak

Bardaklar her zaman mutfağımızın en önemli oyuncularıdır. Çay, kahve, meyve suyu, soğuk içecek, ev yapımı içecekler, bitki çayları derken kişinin zevkine uygun birçok tasarım bulunmaktadır. Bardaklar sadece içeceğe uygun olarak değil kullanılacağı ortama göre de değişmektedir. Bardaklar mutfaklarda ve sunumlarda bu kadar önemli yer kaplarken Porland bardaklarda kullanılan malzemelerle kalitesinden söz ettirerek, tarzınıza en uygun çeşitleriyle sizi mutlu etmek için Karabaş Home’da sizi bekliyor.

Neden Porland Bardak?

Porland yıllardır ürettikleri ürünleriyle kalitesinden söz ettirmeye devam ediyor. Ürünlerine şıklığı katarak herkesin tarzına uygun olan modeli tasarlayıp üretirken bardakları da unutmamış. Porland bardak modellerinde birçok ebat, model bulabilirsiniz. Modaya uygun şekilde üretilen bardakların baskısı, tasarımı bakımından özel parçalar olarak sizin göz zevkinize ve kullanışınıza uygun şekilde üretilmiştir. Sadece modaya uygun modeller üretmeyip her zaman kullanışlı olacak, sevdiklerine hediye olarak götürebileceğiniz modeller üreterek işinizi kolaylaştırmıştır.

Porland Bardak Modelleri

İçecek Bardakları kategorisinde bardakları meyve suyu, meşrubat ve su bardağı olarak ayırarak içeceğinize göre seçim yapmanızı kolaylaştırmıştır. Günlük kullanımınız için bu bardaklar sizin için uygun olabilecektir. 140cc, 230cc, 300cc, 550cc, 335cc, 320cc, 450cc, 100cc, 290cc, 150cc, gibi daha birçok cc’ye uygun ürünler bulunmaktadır. Porland bardak kategorisinde kendiniz ya da misafirlerinizle geçirebileceğiniz özel bir akşam için içki bardaklarına da yer veriyor. Bira bardağı, kanyak bardağı, kokteyl bardağı, likör bardağı, martini bardağı, shot bardağı, rakı bardağı, şampanya bardağı, şarap bardağı, viski bardağı olarak bardak tiplerini üreterek size en uygun olacak içki bardağını üretmiştir. Sürahiler ve içecek sebilleri kategorisinde ise içeceklerinizi daha şık bir tasarımın içine koymanızı ve gözüne güzel gözükmesini sağlamaktadır. Ürettikleri su şişeleriyle suyunuzun ya da içeceğiniz her zaman sağlıklı bir şekilde yanınızda bulundurabileceksiniz. Kavanoz kupalarla yaptınız içecekleri daha şık bir şekilde sunabilirsiniz. Pipet bardak tasarımlarında çocuklarınıza içeceklerini daha severek içmesini sağlayabilirsiniz.

Porland Bardak Modelleri ve daha fazla seçenek için KarabasHome.com’u ziyaret edebilir, 0264 210 1110 numaralı sabit hattan ve 0532 158 39 10 numaralı Whatsapp hattından iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir