Koleksiyonlar,  Tasarım,  Ürünler

Koleksiyon Sufi Yemek Takımı

Servislerinizin ve sunumlarınızın baş tacı olan yemek takımları şıklığınızı yansıtan parçalardır. Yemek takımları denildiğinde artık aklımıza bir sürü model gelmektedir. Boyutlarına, modellerine, renklerine, üretilen malzemesine göre değişiklik gösteren yemek takımları modanın uygunluğuna göre de üretilir. Ancak modaya uygunluk bir yana modası geçmeyen sade, şık, kaliteli tasarımlar olan Koleksiyon Sufi Yemek Takımları her zaman göz kamaştıracak olan parçalardır. Karabaş Home’ da uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Koleksiyon, ilk adımlarını Faruk Malhan tarafından 1972 yılında Ankara Demir sanayi Sitesi’ndeki metal atölyesinde atılmıştır. 1976 yılında metal malzemelerin yanında ahşap ve döşemeli ürünlerin de üretimine başlamıştır. Ankara’da ve İstanbul’da tesisleri kurmuştur. 1981 yılında Ankara ve İstanbul’da açılan mağazalarla birlikte adını hızlı bir şekilde duyurmaya başlamıştır. Kullanışlı, rahat ve özgür modellere yer vererek birçok kişi Koleksiyon’un ürünlerini kullanmaya başlamıştır. Bu dönemden sonra hızla büyüyerek yurt dışında ve yurt içinde birçok ödüle laik görülmüştür. Hızlı büyümeyle birlikte üretim alanlarını da kat ve kat arttırmıştır. Eviniz için uygun olacak birçok ürüne yer veren markanın Koleksiyon Sufi Yemek Takımını birlikte inceleyelim.

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Koleksiyon Sufi Yemek Takımı

Koleksiyon Sufi Yemek Takımı, Faruk Malhan tarafından Sufi serisi olarak tasarlanmıştır. Adını “Sufi” kelimesinden almasının sebebi ise Sufizmden almaktadır. Sufizm, 13. Yüzyıla kadar Anadolu’da yaşatılmıştır. “Saf olana arzu” anlamına gelen Sufizmin etkisini bu parçalarda da görmekteyiz. Sadeliği ve şıklığıyla gerçekten anlamının hakkını vererek üretilen bu parçalar her zaman evinizin tarzına uyum sağlayacak parçalardır. Tasarımları ve kalitesiyle sofralarınızı zenginleştirecek olan Koleksiyon Sufi Yemek Takımı 132 parçadan oluşmaktadır.

12 adet supla, 12 adet tatlı tabağı, 12 adet çukur tabak, 12 adet çorba kasesi, 12 adet kase, 12 adet ekmek tabağı, 12 adet tereyağlık, 12 adet yumurtalık+tabağı, 1 adet sosluk, 1 adet çorbalık, 1 adet salata kasesi 23 cm, 30 cm, 36 cm, boyutlarında 3 adet oval tabak, 2 adet biberlik ve tuzluk bulunmaktadır.

Koleksiyon Sufi Yemek Takımı ve daha fazla seçenek için KarabasHome.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir