Koleksiyonlar,  Ürünler

Koleksiyon Çay Seti

Geçmiş yıllardan itibaren çay kültürümüzün bir parçası haline gelmiştir. Günün hangi saati olursa olsun çay bize her zaman eşlik eder. İster tek başınıza sizin ağzınızı tatlandırırken isterseniz de kalabalık sofralarınızın rengi olur. Türkiye’de yılık kişi başı çay tüketiminde 3,5 kilogramdır. Böylece Dünya’da 1. sırada yer almaktadır. Çaya bu kadar sevdalı olan bir milletin çayı hangi çay seti ile içtiği de bir o kadar önemlidir. Birçok ebatı, modeli, deseni, tarzı olan Koleksiyon Çay Seti Karabaş Home’ da uygun fiyatlarla sizi bekliyor..

Mutfakların Gözdesi Koleksiyon Çay Seti

Çay içileceği zaman akla ilk gelen model her zaman ince belli bardaklar olur. Restoran, çay bahçesi, vapur, ev, iş yeri yani hangi mekân olursa olsun çay geleceği zaman ince belli bardaklarda gelir. İnce belli bardaklar her zaman zariftir. Bardağı rahatlıkla sararsınız. Hatta soğuk kış günlerinde eliniz yanmadan onun sıcaklığı ile ısınırsınız. Koleksiyon çay bardakları ise ince belli bardaklarını birçok malzemeden üretmiştir. Ancak en çok tercih edilen modeller kristal parçalardır. Kristal parçaların bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği vardır. Üretilen bu bardaklar tasarımlarıyla da göz kamaştırmaktadır.

Çay bardakları, tabaklarıyla birlikte çay seti olarak anılmaktadır. Bu iki parça şıklığı ve uyumuyla birbirini tamamlamaktadır. Çay tabakları ise Stoneware malzemesinden üretilmektedir. Bu seramik parça oldukça dayanıklıdır. Düşük su emme oranına sahiptir. Yüksek ısı farklılıklarına karşı dayanıklıdır Mikrodalgalar da, bulaşık makinesinde ve buzdolabında güvenceyle kullanılabilir. Değişik renk, desen, modelleriyle ayrı bir hava katmaktadır. Çay tabaklarında kullanılan bir diğer malzeme ise Satin porselendir. Çay tabağı fiyatları arasında uygun fiyatıyla bütçenize uygun şık tasarımlara sahip olmanızı sağlayacak bir modeldir. Koleksiyon Çay Setindeki bardaklarda bulunan işlemeler bardaklara sade bir şıklık katarken, tabaklardaki desenler bardaklardaki sadelikle birbirini tamamlayan şekildedir. Tabaklarda sade modelleri bulabileceğiniz gibi Türk kültürüne ait desenleri, modelleri, işlemeleri de bulabilirsiniz.

Koleksiyon Çay Seti Modelleri ve daha fazla seçenek için KarabasHome.com’u ziyaret edebilir, 0264 210 1110 numaralı sabit hattan ve 0532 158 39 10 numaralı Whatsapp hattından iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir