Koleksiyonlar,  Ürünler

Koleksiyon Yemek Takımı

Bahar mevsiminin kendini yavaş yavaş belli etmeye başladığı bu zamanlarda yeni evlenecek gençleri de düğün telaşı sarmaya başladı. Ev kurmak için bir evin olmazsa olmazlarından biri de yemek takımlarıdır. Deseniyle, modeliyle, şıklığıyla Koleksiyon Yemek Takımı uygun fiyatlarla Karabas Home’da sizi bekliyor.

Koleksiyon markası 1972 yılında kaliteli serüvenini başlatmıştır. Zamanla İstanbul ve Ankara’da açtığı mağazalarıyla birlikte üretim alanlarını da büyüterek bugünlere gelmiştir. İçerik olarak birçok ürüne yer veren Koleksiyon adından bahsettirmeye devam ediyor.

Ürettiği tüm ürünlerinde kaliteye önem veren marka birçok malzemeyle çalışarak sizin için en uzun ömürlü olacak ürünleri üretmektedir. Kalitelerini korurken aynı zamanda her tarza uygun şık tasarımlar üreterek sizi memnun etmeyi çalışmaktadır. Şimdi ise birlikte Koleksiyon Yemek Takımını inceleyelim.

Koleksiyon Yemek Takımı Özellikleri

Porselenden üretilen yemek takımları porselenin Bone China çeşidinden üretilmektedir. Bone China, icadından itibaren en kaliteli ve değerli porselen türü olarak kabul edilir. Bone China, Kaolin, Feldspat ve Quartz kumuna ilaveten içerisinde kemik tozu da içermektedir. İçerisinde bulundurduğu bu malzemelerden dolayı Koleksiyon Yemek Takımı kremsi beyaz renk tonuna, kenar dayanıklılığına ve kusursuz yüzeye sahiptir. Bone China yemek takımlarında ışıltıyı sağlar.

Koleksiyon Yemek Takımları farklı desen seçenekleriyle parça sayısındaki değişiklikleriyle ve fiyatları açısından farklılıklar gösterir. Ağırlanacak misafir sayısına göre parça sayıları değişmektedir. Daha sakin az sayılı sofralar için 49 parçalık bir yemek takımını tercih edebilirisiniz. Kalabalık sofralarınız için ise 120 ya da 132 parçalık bir takım tercih edebilirsiniz. Koleksiyon Yemek Takımları içerinde şu parçaları içermektedir;

Supla 12 adet,
Servis Tabağı 12 adet,
Tatlı Tabağı 12 adet,
Çukur Tabak 12 adet,
Çorba Kasesi 12 adet,
Kâse 12 adet,
Ekmek Tabağı 12 adet,
Tereyağlık 12 adet,
Yumurtalık 12 adet,
Sütlük / Sosluk 1 adet,
Çorbalık 1 adet,
Oval tabak 1 adet,
Salata Kasesi 1 adet,
Oval Tabak 4 adet,
Biberlik 2 adet,
Tuzluk 2 adet.

Koleksiyon Yemek Takımı ve daha fazla seçenek için KarabasHome.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir